KONST / Litografier / Färglitografi 14332158
nr 1433 2158
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Par. Signerad, numrerad 54/290. Färglitografi, bildmått: 52x39 cm, yttermått inklusive ram: 73x59 cm
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:13:24
22/11 16:04:36
22 nov
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström